This is a temporary layout for the summer schedule. Thank you for your patience as the page is being constructed.

Sunday

00:00 - 02:00 — Conor McMahon • Conors Corner
02:00 - 04:00 — WMUA Automated Programming
04:00 - 05:30 — WMUA Automated Programming
05:30 - 09:00 — Todd Zaganiacz • Polka Carousel
09:00 - 12:00 — Helen Curtin • Polka Celebration
12:00 - 13:00 — Friends of Ken Mosakowski • Focus
13:00 - 15:00 — Daddy Wags • Country Blues & Bluegrass
15:00 - 17:00 — EdM • Nine Volt Heart
17:00 - 19:00 — DJ Louise • Celtic Crossings
19:00 - 21:00 — David Gowler • History of American Music
21:00 - 24:00 — Max Shea • Martian Gardens
Monday

00:00 - 02:00 – WMUA Automated Programming
02:00 – 04:00 – WMUA Automated Programming
04:00 – 06:00 – WMUA Automated Programming
06:00 – 08:00 – Al Sax • Blue Monday
08:00 – 09:00 - DEMOCRACY NOW!
09:00 – 12:00 – Mark Gardner • The Jazz Garden
12:00 - 14:30 – Tony Udell • Underground Spiritual Game
14:30 - 16:30 – Jas Farmer • Just Say Oh
16:30 – 18:00 – Bennett Karrol • Sportsline
18:00 - 20:00 – Silent H • BEATSPILL
20:00 - 22:00 – Ken Maiuri • Wiggly World
22:00 – 24:00 – DJ 12XU • Hidden Spheres
Tuesday

00:00 - 02:00 – DJ Chunky Funk • The Funkadelic Experience
02:00 – 04:00 – WMUA Automated Programming
04:00 – 06:00 – WMUA Automated Programming
06:00 – 08:00 – Fern • Oblivion Express
08:00 – 09:00 - DEMOCRACY NOW!
09:00 – 12:00 – Ron Freshly • Fresh Sounds
12:00 - 14:30 – Addison Thomas • Melting Point
14:30 - 16:30 – Sam King – The Howling Fantods
16:30 - 18:00 – Jennie Traschen • Undercurrents
18:00 - 20:00 – Emily Pierce • Mixtape Marvels
20:00 - 22:00 – DJ VonLayaway • Upside of the Downside
22:00 – 24:00 – Psychosomatic • Rave Chronicles
Wednesday

00:00 - 02:00 – WMUA Automated Programming
02:00 – 04:00 – WMUA Automated Programming
04:00 – 06:00 – WMUA Automated Programming
06:00 – 08:00 – Mitch Moskal • Classic Country In The Valley
08:00 – 09:00 – DEMOCRACY NOW!
09:00 – 12:00 – Ken Irwin • Java Jazz
12:00 - 14:30 – Elliot Burke • Grooved Pavement
14:30 - 16:30 – Yulin San • No Enemy
16:30 - 17:00 – Carol & Ted • No Lines
17:00 –18:00 – Daisy Mathias • Prose A La Carte
18:00 - 20:00 – Ramblin’ Blind Josh Pearson • Midnight Honey From the Diamond Mine
20:00 - 22:00 – Matthew Thornton • Surface Noise
22:00 – 24:00 – Thorian Maxwell • Spaced Out Radio
Thursday

00:00 - 02:00 – WMUA Automated Programming
02:00 – 04:00 – WMUA Automated Programming
04:00 – 06:00 – WMUA Automated Programming
06:00 – 08:00 – Darryl Clark • Old School
08:00 – 09:00 - DEMOCRACY NOW!
09:00 – 12:00 – Dave Hart • Other Voices, Other Blues
12:00 - 14:30 – Max Shea • Bells and Whistles
14:30 - 16:30 – Katie & Dave • Thursday's R&B Review
16:30 – 17:30 – Leopoldo • Tan Cerca Tan Lejos
17:30 - 20:00 – Peter McQuillan • Age of Exploration
20:00 - 22:00 – Mike Campell • Fuzz 'n Grime
22:00 – 24:00 – Hayley & Charlotte • Turnips 'N Beets
Friday

00:00 - 02:00 – WMUA Automated Programming
02:00 – 04:00 – WMUA Automated Programming
04:00 – 06:00 – WMUA Automated Programming
06:00 – 08:00 - Hollis Wheeler • Jazz Flights
08:00 – 09:00 - DEMOCRACY NOW!
09:00 – 12:00 – Glenn Siegel • Jazz in Silhouette
12:00 - 14:30 – Issac Wood • Dub Village
14:30 - 16:30 – Stew Man Doo • Blue Vibe
16:30 - 17:30 – Francesca Rheannon • Writer's Voice
d18:00 - 20:00 – Rec • TRGGR Radio
20:00 - 22:00 – Herry Sung • Jellyfishing
22:00 – 24:00 – Studebaker Hawk • Acapulco Nights
Saturday

00:00 - 02:00 – DJ Dee-Vious • The Afro-Deesiac Show
02:00 – 04:00 – WMUA Automated Programming
04:00 – 05:30 – WMUA Automated Programming
05:30 – 08:30 – Mitch Moskal • Early Bird Polka Show
08:30 – 12:00 – Billy Belina • Polka Bandstand
12:00 – 14:00 – Dee Michel • A Little Stage Music
14:00 – 16:00 – Andrew DesRoschers • Electric Beach
16:00 – 18:00 – Alexander Gogol • Not Another Indie Show
` 18:00 - 20:00 – Toney Brown • Preferred Nomenclature
20:00 - 22:00 – Lily Grant & Brittany Koff • Logical Insanity
22:00 – 24:00 – Donna Crandall • Prima Donna's